conti_spa2482cl
conti_spa2482cl_2
conti_spa2482cl
conti_spa2482cl_2
CONTI SPA2482CL powerspan v-belt 2482 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2482
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2482 mm
  • Inside length: 2436 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671347
  • Supplier number: CONTI SPA2482CL
Length
2482
Width
13 mm
Reference length ld
2482 mm
Inside length
2436 mm