conti_spa2482cl
conti_spa2482cl_2
conti_spa2482cl
conti_spa2482cl_2
CONTI SPA2482CL powerspan v-riem 2482 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2482
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2482 mm
  • Binnenlengte Li: 2436 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671347
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2482CL
Lengte
2482
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2482 mm
Binnenlengte li
2436 mm