conti_spa2240cl
conti_spa2240cl_2
conti_spa2240cl
conti_spa2240cl_2
CONTI SPA2240CL powerspan v-belt 2240 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2240
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2240 mm
  • Inside length: 2194 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671286
  • Supplier number: CONTI SPA2240CL
Length
2240
Width
13 mm
Reference length ld
2240 mm
Inside length
2194 mm