conti_spa1180cl
conti_spa1180cl_2
conti_spa1180cl
conti_spa1180cl_2
CONTI SPA1180CL powerspan v-belt 1180 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1180
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1180 mm
  • Inside length: 1134 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671217
  • Supplier number: CONTI SPA1180CL
Length
1180
Width
13 mm
Reference length ld
1180 mm
Inside length
1134 mm