conti_gtr864062
conti_gtr864062_2
conti_gtr864062
conti_gtr864062_2
CONTI GTR 640 8M 62 Conti Falcon PD timing belt - GTR864062
  • Depending on application
  • From -30 °C to +130 °C
  • Length: 640
  • Pitch: 8 mm
  • Width: 62 mm
  • Product line: CONTI FALCON PD
  • Nominal length: 640 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817585088
  • Supplier number: CONTI GTR864062
Pitch
8 mm
Width
62 mm
Nominal length
640 mm