conti_at5200012gen3
CONTI AT5200012GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 2000 x 12 mm red
109.15 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 29.
  • Length: 2000
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 2000 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817321853
  • Supplier number: CONTI AT5200012GEN3
Pitch
5 mm
Width
12 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
2000 mm