conti_at5150016gen3
CONTI AT5150016GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 1500 x 16 mm red
104.33 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 12.
  • Length: 1500
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 16 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 1500 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817101059
  • Supplier number: CONTI AT5150016GEN3
Pitch
5 mm
Width
16 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
1500 mm