conti_at5150016gen3
CONTI AT5150016GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1500 x 16 mm rood
 104,33 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 1500
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817101059
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT5150016GEN3
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1500 mm