conti_at592050
CONTI AT5 920 50 Conti Synchroflex timing belt - AT592050
162.37 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Length: 920
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 920 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817115728
  • Supplier number: CONTI AT592050
Pitch
5 mm
Width
50 mm
Nominal length
920 mm