conti_at592050
CONTI AT5 920 50 Conti Synchroflex tandriem - AT592050
 162,37 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 920
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 920 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817115728
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT592050
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
920 mm