conti_at526050
CONTI AT5 260 50 Conti Synchroflex timing belt - AT526050
80.61 tax incl.
On order: delivered from 23/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Length: 260
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 260 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817108652
  • Supplier number: CONTI AT526050
Pitch
5 mm
Width
50 mm
Nominal length
260 mm