conti_at526020
CONTI AT5 260 20 Conti Synchroflex timing belt - AT526020
35.17 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 10.
  • Length: 260
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 260 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817106818
  • Supplier number: CONTI AT526020
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Nominal length
260 mm