conti_at526020
CONTI AT5 260 20 Conti Synchroflex tandriem - AT526020
 35,17 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 260
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 260 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817106818
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT526020
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
260 mm