conti_at5112525
CONTI AT5 1125 25 Conti Synchroflex timing belt - AT5112525
103.59 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
  • Length: 1125
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1125 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817107419
  • Supplier number: CONTI AT5112525
Pitch
5 mm
Width
25 mm
Nominal length
1125 mm