conti_at5112525
CONTI AT5 1125 25 Conti Synchroflex tandriem - AT5112525
 103,59 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 1125
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1125 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817107419
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT5112525
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1125 mm