conti_at345020gen3
CONTI AT345020GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 450 x 20 mm red
66.34 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 10.
  • Length: 450
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 450 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817100182
  • Supplier number: CONTI AT345020GEN3
Pitch
3 mm
Width
20 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
450 mm