conti_at330016gen3
CONTI AT330016GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 300 x 16 mm red
43.52 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 12.
  • Length: 300
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 16 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 300 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817100892
  • Supplier number: CONTI AT330016GEN3
Pitch
3 mm
Width
16 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
300 mm