conti_at330016gen3
CONTI AT330016GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 300 x 16 mm rood
 43,52 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 300
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 300 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100892
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT330016GEN3
Steek
3 mm
Breedte
16 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
300 mm