conti_at327025gen3
CONTI AT327025GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 270 x 25 mm red
67.37 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 270
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 270 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817321297
  • Supplier number: CONTI AT327025GEN3
Pitch
3 mm
Width
25 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
270 mm