conti_at32018gen3
CONTI AT32018GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 201 x 8 mm red
25.51 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 25.
  • Length: 201
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 8 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 201 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817304207
  • Supplier number: CONTI AT32018GEN3
Pitch
3 mm
Width
8 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
201 mm