conti_at32016gen3
CONTI AT32016GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 201 x 6 mm red
20.38 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 33.
  • Length: 201
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 6 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 201 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817100823
  • Supplier number: CONTI AT32016GEN3
Pitch
3 mm
Width
6 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
201 mm