conti_at32016gen3
CONTI AT32016GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 201 x 6 mm rood
 20,38 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 33.
  • Lengte: 201
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 201 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100823
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT32016GEN3
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
201 mm