conti_at320150gen3
CONTI AT320150GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 201 x 50 mm red
113.12 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Length: 201
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 201 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817103794
  • Supplier number: CONTI AT320150GEN3
Pitch
3 mm
Width
50 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
201 mm