conti_at320150gen3
CONTI AT320150GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 201 x 50 mm rood
 113,12 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 201
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 201 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817103794
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT320150GEN3
Steek
3 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
201 mm