conti_at320132gen3
CONTI AT320132GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 201 x 32 mm red
79.00 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 201
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 201 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817307222
  • Supplier number: CONTI AT320132GEN3
Pitch
3 mm
Width
32 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
201 mm