conti_at320132gen3
CONTI AT320132GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 201 x 32 mm rood
 79,00 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 201
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 201 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817307222
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT320132GEN3
Steek
3 mm
Breedte
32 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
201 mm