conti_at315016
CONTI AT3 150 16 Conti Synchroflex timing belt - AT315016
31.52 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 9.
  • Length: 150
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 16 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 150 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817110655
  • Supplier number: CONTI AT315016
Pitch
3 mm
Width
16 mm
Nominal length
150 mm