conti_at315016
CONTI AT3 150 16 Conti Synchroflex tandriem - AT315016
 31,52 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Lengte: 150
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 150 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817110655
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT315016
Steek
3 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
150 mm