action_do4010_1_050
ACTION DO4010-1-050 percussion cap 1" 50 mm
Key features according to our expert
  • Socket size: 50 mm
  • Type of drive profile (socket): Hexagonal
  • Connection size: 1"
  • Length: 100 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981015108
  • Supplier number: ACTION DO4010-1-050
Socket size
50 mm
Connection size
1"
Length
100 mm
Square drive
1"
A/f mm/inch
50 mm