action_do4010_1_050
ACTION DO4010-1-050 slagdop 1" 50 mm
  • Dopmaat: 50 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 100 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981015108
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-1-050
Dopmaat
50 mm
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
100 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
50 mm