hi_force_mb54_41_36
HI-FORCE MB54-41-36 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH54NRH, 41 x 36 x 2.5 mm
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW54NRH
  • Key width outside 41 mm
  • Key width inside 36 mm
  • Wall thickness 2.5 mm