hi_force_mb210_115_100
HI-FORCE MB210-115-100 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH210NRH, 115 x 100 x 7.5 mm
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW210NRH
  • Spanner size outer 115 mm
  • Spanner size inside 100 mm
  • Wall thickness 7.5 mm