conti_xpz787bp
conti_xpz787bp_2
conti_xpz787bp
conti_xpz787bp_2
CONTI XPZ787BP conti v fo v-belt 787 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 787
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 787 mm
  • Inside length: 749 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX311
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717267
  • Supplier number: CONTI XPZ787BP
Length
787
Width
9,7 mm
Reference length ld
787 mm
Inside length
749 mm