conti_xpz562bp
conti_xpz562bp_2
conti_xpz562bp
conti_xpz562bp_2
CONTI XPZ562BP conti v fo v-belt 562 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 562
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 562 mm
  • Inside length: 524 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX223
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717106
  • Supplier number: CONTI XPZ562BP
Length
562
Width
9,7 mm
Reference length ld
562 mm
Inside length
524 mm