conti_xpz3000p
conti_xpz3000p_2
conti_xpz3000p
conti_xpz3000p_2
CONTI XPZ3000P conti v fo pioneer v-belt 3000 x 9.7 mm black/blue
Key features according to our expert
  • Length: 3000
  • Width: 9,7 mm
  • Height: 8 mm
  • Reference length Ld: 3000 mm
  • Inside length: 2962 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 3VX1118
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858588618
  • Supplier number: CONTI XPZ3000P
Length
3000
Width
9,7 mm
Height
8 mm
Reference length ld
3000 mm
Inside length
2962 mm