conti_xpz1662bp
conti_xpz1662bp_2
conti_xpz1662bp
conti_xpz1662bp_2
CONTI XPZ1662BP conti v fo v-belt 1662 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1662
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1662 mm
  • Inside length: 1624 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX655
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716864
  • Supplier number: CONTI XPZ1662BP
Length
1662
Width
9,7 mm
Reference length ld
1662 mm
Inside length
1624 mm