conti_xpc2500bp
conti_xpc2500bp_2
conti_xpc2500bp
conti_xpc2500bp_2
CONTI XPC2500BP conti v fo v belt 2500 x 22 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2500
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 2500 mm
  • Inside length: 2428 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716383
  • Supplier number: CONTI XPC2500BP
Length
2500
Width
22 mm
Reference length ld
2500 mm
Inside length
2428 mm