conti_xpa3550p
conti_xpa3550p_2
conti_xpa3550p
conti_xpa3550p_2
CONTI XPA3550P conti v fo pioneer v-belt 3550 x 12.7 mm black/blue
124.16 tax incl.
On stock, immediately available.
each
  • Delivery by DHL
Key features according to our expert
  • Length: 3550
  • Width: 12,7 mm
  • Height: 9 mm
  • Reference length Ld: 3550 mm
  • Inside length: 3510 mm
  • Outer length La: 3567 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858588731
  • Supplier number: CONTI XPA3550P
Length
3550
Width
12,7 mm
Height
9 mm
Reference length ld
3550 mm
Inside length
3510 mm
Outer length la
3567 mm