conti_xpa2432bp
conti_xpa2432bp_2
conti_xpa2432bp
conti_xpa2432bp_2
CONTI XPA2432BP conti v fo v-belt 2432 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2432
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 2432 mm
  • Inside length: 2392 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715515
  • Supplier number: CONTI XPA2432BP
Length
2432
Width
12,7 mm
Reference length ld
2432 mm
Inside length
2392 mm