conti_xpa2382p
conti_xpa2382p_2
conti_xpa2382p
conti_xpa2382p_2
CONTI XPA2382P conti v fo pioneer v-belt 2382 x 12.7 mm black/blue
Key features according to our expert
  • Length: 2382
  • Width: 12,7 mm
  • Height: 9 mm
  • Reference length Ld: 2382 mm
  • Inside length: 2342 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V ADVANCE
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817708647
  • Supplier number: CONTI XPA2382P
Length
2382
Width
12,7 mm
Height
9 mm
Reference length ld
2382 mm
Inside length
2342 mm