conti_xpa1450bp
conti_xpa1450bp_2
conti_xpa1450bp
conti_xpa1450bp_2
CONTI XPA1450BP conti v fo v-belt 1450 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1450
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1450 mm
  • Inside length: 1410 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715041
  • Supplier number: CONTI XPA1450BP
Length
1450
Width
12,7 mm
Reference length ld
1450 mm
Inside length
1410 mm