conti_t5dl7506
CONTI T5 750 6 DL 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5DL7506
22.68 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 33.
  • Length: 750
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 6 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 750 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817184199
  • Supplier number: CONTI T5DL7506
Pitch
5 mm
Width
6 mm
Nominal length
750 mm