conti_t5dl4606
CONTI T5 460 6 DL 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5DL4606
17.65 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 20.
  • Length: 460
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 6 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 460 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817184717
  • Supplier number: CONTI T5DL4606
Pitch
5 mm
Width
6 mm
Nominal length
460 mm