conti_t5dl46020
CONTI T5 460 20 DL 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5DL46020
44.12 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 460
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 460 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817176347
  • Supplier number: CONTI T5DL46020
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Nominal length
460 mm