conti_t2578010
CONTI T2,5 780 10 F 1/5 Conti Synchroflex timing belt - T2.578010
46.26 tax incl.
On order: delivered from 03/06/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 20.
Key features according to our expert
  • Length: 780
  • Pitch: 2,5 mm
  • Width: 10 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 780 mm
  • Number of teeth: 312
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817160452
  • Supplier number: CONTI T2.578010
Length
780
Pitch
2,5 mm
Width
10 mm
Nominal length
780 mm