conti_t2533012
CONTI T2,5 330 12 F 1/5 Conti Synchroflex timing belt - T2.533012
25.82 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
Key features according to our expert
  • Length: 330
  • Pitch: 2,5 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 330 mm
  • Number of teeth: 132
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817163606
  • Supplier number: CONTI T2.533012
Length
330
Pitch
2,5 mm
Width
12 mm
Nominal length
330 mm