conti_t1069050
CONTI T10 690 50 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1069050
126.17 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Length: 690
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 690 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817143127
  • Supplier number: CONTI T1069050
Pitch
10 mm
Width
50 mm
Nominal length
690 mm