conti_t1069032
CONTI T10 690 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1069032
80.74 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
Key features according to our expert
  • Length: 690
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 690 mm
  • Number of teeth: 69
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817142373
  • Supplier number: CONTI T1069032
Length
690
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
690 mm