conti_t1069012
CONTI T10 690 12 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1069012
33.06 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Length: 690
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 690 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817137973
  • Supplier number: CONTI T1069012
Pitch
10 mm
Width
12 mm
Nominal length
690 mm