conti_t1063032
CONTI T10 630 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1063032
79.98 tax incl.
On order: delivered from 19/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
Key features according to our expert
  • Length: 630
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 630 mm
  • Number of teeth: 63
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817139823
  • Supplier number: CONTI T1063032
Length
630
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
630 mm